Kosmetyki na czasie


Jak zrobić baby boomer na paznokciach

Paznokcie typu french – pomalowane na kolor nude z białą końcówką nigdy nie wyjdą z mody. Kochają go kobiety na całym świecie za jego uniwersalność, klasę, szykowny wygląd i elegancję. Co jakiś czas pojawia się nowy trend związany z frenchem – zamiast bieli robi się kolorowe końcówki, np. czarne lub złote. Teraz hitem są paznokcie baby boomer – przypominające paznokcie małego dziecka. Cała sztuka polega na tym by zrobić na paznokciach białe ombre zamiast precyzyjnie malować końcówkę pędzelkiem.

Baby boomer - tutorial

Ombre jest łatwe do zrobienia a efekt, ktróry powstaje dzięki niemu na paznokciach jest szałowy! Możesz użyć tego tutorialu do wykonania ombre w dowolnych kolorach. Zarówno jeśli chodzi o hybrydę i zwykłe lakiery sposób wykonania jest podobny więc niezależnie od tego w jakiej technice robisz paznokcie i tak możesz skorzystać z Naszego tutorialu.

Sekretnym narzędziem do stworzenia tego pięknego zdobienia jest gąbka do makijażu! Najlepsza będzie lateksowa.

PRODUKTY, KTORYCH POTRZEBUJESZ

• Biały lakier do paznokci

• Różowy lakier do paznokci

• Gąbka do makijażu

• Zmywacz do paznokci

• Opcjonalnie – guma do ochrony skórek

BABY BOOMER TUTORIAL

Rozpocznij od czystych, suchych paznokci. Użyj pilnika do paznokci, aby wygładzić szorstkie krawędzie i nałóż jedną warstwę swojej ulubionej bazy - polecamy OPI Start to Finish.

Weź gąbkę do makijażu i nanieś na nią lakiery. 2 pociągnięcia różu i bezpośrednio pod nim 2 pociągnięcia bieli.

Stemplowanie

Następnie odciśnij gąbkę na paznokciu, prawie jak pieczątkę. Upewnij się, że cały paznokieć jest pokryty lakierem. Nie martw się, jeśli pierwszej warstwy nie będzie dobrze widać. Powtórz „stemplowanie” na wszystkich paznokciach, każdy paznokieć stempluj 3 razy by uzyskać pełne krycie.

Czyszczenie

Teraz nadszedł czas na czyszczenie skórek! Użyj małego pędzelka (np. pędzelka do korektora) zanurzonego w acetonie lub silnym zmywaczu do paznokci, przetrzyj go wokół paznokci, aby usunąć lakier ze skórek.

Na koniec nakładamy obfitą warstwę topu, wyrównać paznokcie i wydłużyć ich trwałość - polecamy Seche Vite Fast Dry Top Coat. Nałóż trochę oliwki do skórek lub balsamu, aby nawilżyć skórę, ponieważ aceton ją wysusza. Gotowe!

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top